Manikīra un Pedikīra pakalpojumi Rīgā, Jūsu mājās - Manikīrs
phone +371 284 85 444
  • Latviešu
  • Russian
Franču manikīrs Rīgā - Manikīra pakalpojumi klienta mājās pēc izsaukuma. Manikīrs mājās - Gelish manikīrs Rīgā - Gēla nagi. Nagu dizains Rīgā - Manikīra pakalpojumi mājās. Manikīrs Rīgā - IBD gēllakas nagi - Gēla nagu pieaudzēšana Rīgā mājās pie klienta Gēla nagu dizains Rīgā - Manikīra pakalpojumi mājās Rīgā pēc izsaukuma. Franču manikīrs Rīgā: centrā Teikā Purvciemā Pļavnieki Čiekurkalnā Mežaparkā Juglā Franču pedikīrs Rīgā - Pedikīra pakalpojumi mājās Manikīrs, pedikīrs un skropstu pieaudzēšana Rīgā - pakalpojumi mājās pie klienta. Pedikīra pakalpojumi pēc izsaukuma Rīgā - Sausais pedikīrs, Franču pedikīrs Nagu dizainere - Sertificēta Nagu speciāliste Rīgā - Pedikīrs pēc izsaukuma Pedikīrs Rīgā: centrā Teikā Purvciemā Pļavnieki Čiekurkalnā Mežaparkā Juglā Berģos Skropstu pieaudzēšana, uzacu krāsošana un korekcija Rīgā pēc izsaukuma Jūsu mājās Skropstu pieaudzēšana un uzacu krāsošana Rīgā: centrā Teikā Purvciemā Pļavniekos Juglā Skropstu pieaudzēšanas un uzacu krāsošanas, korekcijas pakalpojumi Rīgā: centrā, Teikā u.c. Tagad vieglāk izaudzēt nagus, jo tie tiek stiprināti ar IBD gēllaku.

Manikīrs Jūsu mājās

Sertificētas manikīra meistares pakalpojumi, izbraucot pie klienta

Meitenes, māmiņas, sievietes, kuras uzskata, ka vienmēr jāizskatās lieliski visās jomās! Manikīrs mājās! Tas ir ērti Jums, jo nav nekur jādodas un jātērē laiks ceļam.

Piedāvāju šāda veida manikīru:

  • sausais jeb Eiropas manikīrs,
  • klasiskais manikīrs, kā arī
  • manikīrs franču tehnikā.

Zvaniet: 284 85 444, rakstiet: andramanikirs@gmail.com vai veiciet on-line pieteikumu.

Manikīrs veselībai un relaksācijai

Manikīrs ir skaistumkopšanas pakalpojums, kad tiek pielietoti speciāli instrumenti un krēmi, lai Jūsu nagi un rokas izskatītos labi un veselīgi. Mums katrai ir sapnis par pastāvīgi koptām rokām un nagiem.

Manikīrs ir veids, kā uzlabot Jūsu nagu un roku ādas tekstūru un veselību. Kāda vēlas klasisko manikīru, Eiropas manikīru, kāda – franču tehnikā ar gēllakas pārklājumu. Var ļauties eksperimentiem! Meitenēm, māmiņām, sievietēm biežāk sevi jāpalutina ar manikīru, jo tā ir relaksējoša procedūra.

Ieteicams griezties pie sertificētas meistares, kāda esmu arī es. Darba virsmas, instrumentu, meistara un klienta roku dezinfekcija ir obligāti veicama procedūra.

Ko sagaidīt no manikīra procedūras?

Manikīrs parasti ir ļoti nomierinošs. Tas ir tik jauki, ja kāds parūpējas par mūsu rokām, nagiem, it īpaši, ja manikīra speciāliste pielieto masāžas elementus, iemasējot mitrinošu roku krēmu. Darba gaitā tiek pastāstīta un precizēta informācija, kādu naga formu izveidot atbilstoši Jūsu nagu garumam.

Tiek piedāvāta plaša gēllaku krāsu gamma, dizaina risinājumi, kas piestāvēs katrai no Jums. Ja ir kādas personiskas vēlmes, tās droši drīkst izteikt – manikīra meistare centīsies izstrādāt dizainu atbilstoši Jūsu ieteikumiem. Pēc katras manikīra procedūras Jūsu nagi kļūs tīrāki, visi iegūs vienādu formu, tiks nostiprināti un nolakoti ar krāsu, kas izdaiļos nagus pilnībā.

Manikīrs var ilgt no 30 minūtēm līdz 1 stundai - atkarībā no tā, ko esat nolēmusi darīt. Ja manikīru papildina vienas krāsas gēllakas pārklājums, tas kopā aizņem 1,30 h, bet interesants dizains - 2 h. Tiek izmantotas profesionālas IBD gēllakas, kas ir noturīgas līdz 3 nedēļām. Ja ir problēma izaudzēt garākus nagus, tad iesaku šo gēllakas pārklājumu, jo nagi tiek stiprināti un spēj izaugt garāki.

* Ir pašnodarbinātās statuss. Manikīru, pedikīru un skropstu pieaudzēšanu piedāvāju izbraukumos Rīgā pie klienta šādos rajonos: Rīgas centrs, Teika, Purvciems, Pļavnieki, Čiekurkalns, Mežaparks, Jugla, Berģi (ceļa izdevumi – tikai 4,00 eiro).

Būšu pateicīga, ja izvēlēsieties manus pakalpojumus! 

Manikīrs Rīgā - Manikīra pakalpojumi mājās

 

Online pieteikums