Manikīra un Pedikīra pakalpojumi Rīgā, Jūsu mājās - Pedikīrs
phone +371 284 85 444
  • Latviešu
  • Russian
Franču manikīrs Rīgā - Manikīra pakalpojumi klienta mājās pēc izsaukuma. Manikīrs mājās - Gelish manikīrs Rīgā - Gēla nagi. Nagu dizains Rīgā - Manikīra pakalpojumi mājās. Manikīrs Rīgā - IBD gēllakas nagi - Gēla nagu pieaudzēšana Rīgā mājās pie klienta Gēla nagu dizains Rīgā - Manikīra pakalpojumi mājās Rīgā pēc izsaukuma. Franču manikīrs Rīgā: centrā Teikā Purvciemā Pļavnieki Čiekurkalnā Mežaparkā Juglā Franču pedikīrs Rīgā - Pedikīra pakalpojumi mājās Manikīrs, pedikīrs un skropstu pieaudzēšana Rīgā - pakalpojumi mājās pie klienta. Pedikīra pakalpojumi pēc izsaukuma Rīgā - Sausais pedikīrs, Franču pedikīrs Nagu dizainere - Sertificēta Nagu speciāliste Rīgā - Pedikīrs pēc izsaukuma Pedikīrs Rīgā: centrā Teikā Purvciemā Pļavnieki Čiekurkalnā Mežaparkā Juglā Berģos Skropstu pieaudzēšana, uzacu krāsošana un korekcija Rīgā pēc izsaukuma Jūsu mājās Skropstu pieaudzēšana un uzacu krāsošana Rīgā: centrā Teikā Purvciemā Pļavniekos Juglā Skropstu pieaudzēšanas un uzacu krāsošanas, korekcijas pakalpojumi Rīgā: centrā, Teikā u.c. Tagad vieglāk izaudzēt nagus, jo tie tiek stiprināti ar IBD gēllaku.

Pedikīra pakalpojumi Jūsu mājās

Sakopsim un parūpēsimies par Jūsu kājām, pēdām un nagiem

Sausais jeb Eiropas un Klasiskais Pedikīrs Rīgā - Pakalpojumi mājās pie klientaIr vairāki iemesli, kāpēc veic pedikīru. Galvenais - lai kājas, pēdas būtu skaistas un nagi būtu veseli.

Ikvienam ir jārūpējas par kājām, pēdām un nagiem. Pedikīra meistars ir jāapmeklē regulāri, neskatoties uz sezonu, jo procedūra palīdz novērst nagu slimības un traucējumus, piemēram, ieaugušus nagus, tulznas uz pirkstiem un sausus papēžus.

Lai naga plātni padarītu pievilcīgāku, to parasti noklāj ar laku vai mūsdienās populāro gēllaku, kas nagu nostiprina visā tā garumā. Vēlams pēdas palutināt arī ar nelielu masāžu, tas relaksē gan ķermeni, gan prātu.

Zvaniet: 284 85 444, rakstiet: andramanikirs@gmail.com vai veiciet on-line pieteikumu.

Uz tikšanos Jūsu mājās!

Piedāvāju šādus pedikīra veidus:

  • sausais jeb Eiropas pedikīrs,
  • klasiskais pedikīrs.

Sausais jeb Eiropas pedikīrs ir daudz ieteicamāks par klasisko pedikīru, jo procedūra ir daudz efektīvāka, ūdenī mērcējot, bieži vien tiek sausināti nagi un pēdas. Procedūra parasti aizņem apmēram no 1:00 h līdz 1:40 h.

Klasiskais pedikīrs

Klasiskais pedikīrs – to var saukt arī par relaksāciju, kad Jūsu pēdas tiek vannotas (5-10 min), tad tiek vīlēta nagu forma, veikta nagu valnīša un kutikulas apstrāde. Procedūru parasti papildina ar skrubīti, masku, masāžu ar Šī sviestu vai losjonu, pēdu apstrādi ar vīli. Šī procedūra vairāk paredzēta intensīvai pēdu kopšanai.

Sausais jeb Eiropas pedikīrs

Sausais jeb Eiropas pedikīrs - tā ir pēdu un nagu sausā apstrāde - bez ūdens. Sauso pedikīru izvēlas un iesaka cilvēkiem, kuriem pēc vannošanas pēdas un āda kļūst sausāka. Pārsvarā klienti pāriet uz sauso pedikīru un klasiskais pedikīrs paliek pagātnē.

Sākumā pēdas tiek dezinficētas, tad tiek vīlēta nagu forma, pēc tam seko pēdu apsmidzināšana ar speciālu līdzekli, kas samitrina atmirušo sauso ādu. Izmantotas tiek abrazīvās vīles, kas maigi atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām.

Procedūra turpinās ar kutikulu mitrināšanu ar Cuticle remover gel, tās tiek bīdītas un nokniebtas ar speciālām knaiblēm. Nagu un pēdu apstrādei tiek izmantots skrubis, ko uzliek ar koka šķēpeli un noņem ar siltu, mitru dvieli, tā saglabājot ādu mīkstu un samtainu. Tad pie kutikulām iebīda eļļu kutikulas un nagu saknes mitrināšanai un pabarošanai. Nobeigumā notiek nagu attaukošana un lakošana ar parasto laku vai gēllaku, ar masējošām kustībām kājām un pēdām tiek uzklāts krēms.

Populārs ir franču pedikīrs, jo tā ir klasika - kāju nagi izskatīsies daudz skaistāki un sakoptāki. Mūsdienās klienti pārsvarā pieprasa tieši šo pedikīra veidu.

* Ir pašnodarbinātās statuss. Manikīru, pedikīru un skropstu pieaudzēšanu piedāvāju izbraukumos Rīgā pie klienta šādos rajonos: Rīgas centrs, Teika, Purvciems, Pļavnieki, Čiekurkalns, Mežaparks, Jugla, Berģi (ceļa izdevumi – tikai 4,00 eiro).

Piesakieties pedikīra procedūrai, un Jūsu pēdiņas būs pateicīgas!

Pedikīra pakalpojums Jūsu mājās - pedikīrs Rīgā

Online pieteikums