Manikīra un Pedikīra pakalpojumi Rīgā, Jūsu mājās - Skropstu pieaudzēšana
phone +371 284 85 444
  • Latviešu
  • Russian
Franču manikīrs Rīgā - Manikīra pakalpojumi klienta mājās pēc izsaukuma. Manikīrs mājās - Gelish manikīrs Rīgā - Gēla nagi. Nagu dizains Rīgā - Manikīra pakalpojumi mājās. Manikīrs Rīgā - IBD gēllakas nagi - Gēla nagu pieaudzēšana Rīgā mājās pie klienta Gēla nagu dizains Rīgā - Manikīra pakalpojumi mājās Rīgā pēc izsaukuma. Franču manikīrs Rīgā: centrā Teikā Purvciemā Pļavnieki Čiekurkalnā Mežaparkā Juglā Franču pedikīrs Rīgā - Pedikīra pakalpojumi mājās Manikīrs, pedikīrs un skropstu pieaudzēšana Rīgā - pakalpojumi mājās pie klienta. Pedikīra pakalpojumi pēc izsaukuma Rīgā - Sausais pedikīrs, Franču pedikīrs Nagu dizainere - Sertificēta Nagu speciāliste Rīgā - Pedikīrs pēc izsaukuma Pedikīrs Rīgā: centrā Teikā Purvciemā Pļavnieki Čiekurkalnā Mežaparkā Juglā Berģos Skropstu pieaudzēšana, uzacu krāsošana un korekcija Rīgā pēc izsaukuma Jūsu mājās Skropstu pieaudzēšana un uzacu krāsošana Rīgā: centrā Teikā Purvciemā Pļavniekos Juglā Skropstu pieaudzēšanas un uzacu krāsošanas, korekcijas pakalpojumi Rīgā: centrā, Teikā u.c. Tagad vieglāk izaudzēt nagus, jo tie tiek stiprināti ar IBD gēllaku.

Skropstu pieaudzēšanas pakalpojums Jūsu mājās

Šis pakalpojums būs pieejams drīzumā

Skropstu pieaudzēšana ir skaistumkopšanas procedūra, kas relaksē un nerada sāpes. Procedūras ilgums ir apmēram divas stundas. Rezultātā skropstas ir garākas un kuplākas, kas izceļ acis un piesaista uzmanību. Pēc procedūras nav diskomforta sajūtas, tikai reizēm var būt jūtama smaguma sajūta acīm, ja skropstas ir pielīmētas lielākā daudzumā.

Zvaniet: 284 85 444, rakstiet: andramanikirs@gmail.com vai veiciet on-line pieteikumu.

Uz tikšanos Jūsu mājās!

Skropstu pieaudzēšana notiek divos veidos:

  • tradicionālā (ar pušķīšiem) un
  • japāņu (1:1).

Ar šīs procedūras palīdzību ir iespējams izmainīt skropstu formu, radīt apjomu, izteiksmīgu acu skatienu. Ir klientes, kurām skropstas aug krusteniski, tad noteikti jālīmē pušķīšu tehnikā uz augšējās skropstu līnijas.

Ja ir gaišas skropstas, tad pirms skropstu likšanas tās jānokrāso ar dabīgo hennas krāsu vai jālīmē brūnas skropstas, ja kliente nevēlas krāsot. Ir pieejami dažādi skropstu garumi, izliekumi un biezumi, izskatā tās ir līdzīgas dabīgajām skropstām.

Ja tiek izvēlētas pārāk garas un biezas skropstas, tās var traumēt dabīgo skropstu un veicināt tās izkrišanu. Uz vienas acs pieaudzē apmēram no 60 līdz 100 skropstām.

Biezumi: 0,15 mm plānas (zīds), 0,20 mm vidēji biezas (šinšilla) vai 0,25 mm biezas (ūdele). Pieejamie garumi: 6-18 mm. Iekšējos kaktiņos tiek līmētas 8-9 mm, ārējos kaktiņos - 10-14 mm, uz plakstiņiem - 8-10 mm. Skropstu formas: B (nedaudz atliektas) ir ejošākās, C (atliektas), D (īpaši atliektas), J (dabīgas). Katram klientam tiek piemeklēts atbilstošs skropstu izliekums.

Skropstu pieaudzēšanas profilakse jāveic pēc 3-4 nedēļām, bet tas ir jāskatās katram klientam individuāli.

* Ir pašnodarbinātās statuss. Manikīru, pedikīru un skropstu pieaudzēšanu piedāvāju izbraukumos Rīgā pie klienta šādos rajonos: Rīgas centrs, Teika, Purvciems, Pļavnieki, Čiekurkalns, Mežaparks, Jugla, Berģi (ceļa izdevumi – tikai 4,00 eiro).

                                                                                                                                                                                    Skropstu pieaudzēšana Rīgā - Skropstu pieaudzēšanas pakalpojumi mājās.                             

Online pieteikums